TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

W kategorii: | Lipiec 27, 2014 | 12:55

ŚPIĄCZKA POLITYCZNA

TELAWIW OnLine: Przypomniałem sobie właśnie, że dżihadowski emirat naftowy Katar – główny kasjer dzikusów Hamasu – w 2005 sfinansował budowę stadionu piłkarskiego „Doha” w arabskim miasteczku Sachnin w płn. Izraelu…To jeden z przykładów ślepoty politycznej, z której IL teraz już się wybudził.

Niedawno rzygający petrodolcami Katar przekupił działaczy FIFA, żeby otrzymać zgodę na zorganizowanie tam Mundialu 2022. Kilkuset azjatyckich robotników sprowadzonych do budowy stadionów zmarło wskutek niewolniczych warunków pracy…Czołówka katarska to tak naprawdę gang szmatogłowych mafiozów.

Mikroskopijny Katar jest właścicielem panarabskiej sieci telewizyjnej Al-Dżazira (półwysep) promującej fanatyczne Bractwo Muzułmańskie w Egipcie i agitującej wściekle przy każdej nadarzającej się okazji przeciw Izraelowi. Gang w Doha ostro handluje z Iranem i gości u siebie największą bazę US. Army w Zatoce.

Zbieram do kupy te artefakty, gdyż Kerry traktuje gangsterów z Doha, podobnie jak tureckiego świra islamskiego Erdogana – oszalałego z nienawiści do Izraela – jako głównych partnerów w wysiłkach rozejmowych. Formuła Kerry’ego zakłada dalsze pompowanie petrodolców katarskich w Hamastan i zero demilitaryzacji.

 Reklama

Reklama

Treści chronione