TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

TELAWIW OnLine: profesjonalny, niezależny portal liberalno-konserwatywny, informujący, w polskiej przestrzeni językowej o głównych wydarzeniach politycznych, wojskowych, kulturowych i lifestylowych – na Bliskim Wschodzie i w reszcie świata. Serwis w założeniu pomagać ma w doraźnym odsiewie fake newsów; temu samemu celowi służyć mają też realizowane celowo w luźnej konwencji polityczne komentarze wideo i migawki miejskie z TLV.

W moim odczuciu niezwykle dotkliwy jest obecnie brak właściwego, precyzyjnego słownictwa medialnego, bez którego niezwykle trudno jest definiować i komentować wydarzenia światowe – w czasie rzeczywistym – podczas gdy tzw. politpoprawność (PC) wykorzystywana jest powszechnie do propagowania narracji lewicowych. Niezbędne wydaje się więc wypracowanie nowego leksykonu info…Zapraszam Państwa do aktywnej współpracy w tym projekcie, przerastającym znacznie możliwości jednego człowieka.

TELAWIW OnLine to mój prywatny pomysł medialny, w ramach którego staram się też reagować błyskawicznie na najbardziej odrażające odsłony antysemityzmu i antyizraelizmu w Europie. Od dobrych już paru lat utwierdzam się w przekonaniu, że należy położyć kres paradoksalnej sytuacji, w której lewica światowa mająca ponoć z definicji stanowić zaporę przed wszelkimi formami rasizmu – w kategoriach praktycznych przyczynia się do zaostrzania antysemityzmu poprzez swój patologiczny antyizraelizm.

Amerykański guru medialny Carl Berstein (Afera Watergate) powiedział kiedyś, że „Jerozolima to Ground Zero sytuacji globalnej” – według mnie w izraelskim mikrokosmosie rzeczywiście odbija się sporo „hybrydowych”…i wspólnych dla nas wszystkich zagadnień światowych. Zapraszam Państwa do udziału w Klubie Przyjaciół TELAWIW OnLine, dzięki czemu uzyskacie swobodny dostęp do wszystkich prezentowanych tutaj treści; możliwość doraźnego komentowania i emocjonalnego uczestnictwa w dyskusjach.

 

Reklama

Treści chronione