TelAwiw Online

Niezależny portal newsowy & komentarze, Izrael, Arabowie, Świat.

W kategorii: | sierpień 25, 2015 | 9:00

CEP ODZYSKAŁ PAMIĘĆ.

TELAWIW OnLine: We łbie normalnie się nie mieści, ale wyjątkowo cepowaty antyizraelski przewalacz medialny znad Wisły „Cegielski z IAR”, którego wielokrotnie tu i gdzie indziej, przy okazji kolejnych jego bzdetów mieszałem z quanem – doznał nagle cudownego objawienia :).

Wzięty zapewne pod kopyto przyznaje z lekkim, jednorocznym opóźnieniem… – w artykuliku w lewackiej szmacie „Haarec” – że dżihadowska horda hamasowska używała swoich ziomków, jako żywe tarcze w czasie antyterrorystycznej operacji Cahalu latem 2014 w Strefie Gazy.

W trakcie tej akcji CUK EJTAN – w wykoślawiających prawdę depeszkach Cegielskiego z Hamastanu, sygnowanych „PAP/IAR” – ani razu takie kuriozum się nie pojawiło… Spauperyzowane polskie media nie mają w IL korespondentów, więc kłamstwa były szeroko w PL powielane.

Na tym też polega główna szkodliwość tego Cegielskiego, czego nie da się już przecież odrobić jakimś przeterminowanym tekścikiem dla frajerów… – w netowym dodatku lewackiej szmaty… A swoją drogą, czy ktoś nie wpadł wreszcie na pomysł, żeby sczyścić złogi komusze z PAP & IAR :)?Reklama

Reklama

Treści chronione